מה זה סימפ ספטמבר 2021

  Puzzle

הורים רבים אמנם לא מכירים את המילה “פשוט”, אך רוב הסיכויים שבן או בת העשרה שלך השתמשו או לפחות שמעו את המונח.

Hashtags פשוטים משתוללים ב- TikTok. לאינסטגרם יש יותר מ -350,000 פוסטים המתויגים #simp וישנן קבוצות פייסבוק המוקדשות לסימפס וסימפס (זה יכול להיות גם פועל).

תלוי עם מי אתה מדבר, יש ויכוח על השימוש הנוכחי במילה ועל כמה (אם בכלל) היא התפתחה עם הזמן. בעוד שמקור החזרה של סימפ מחובר למילה “סימפטון”, השימוש הנוכחי שלה מקושר לראפרים אמריקאים בחוף המערבי כמו קצר מדי, שהשתמש בו לראשונה באמצע שנות השמונים באופן שמצביע על ההיפך מ”סרסור “ב שירו “פימפולוגיה”.

בשנת 1992 הוציא Boyz II Men שיר בשם “Sympin ‘Ain’t Easy”, תוך שימוש בכתיב אחר של המילה ומעורר כמיהה מתוסכלת.

ההגדרה המובילה של המילון העירוני לסימפס היא “מישהו שעושה יותר מדי בשביל אדם שהוא אוהב”. הגדרות אחרות במילון המקוון המקוון כוללות “גבר ששם את הפרסות לפני האחים” ו”בחור שנואש מדי לנשים, במיוחד אם היא אדם רע, או שהביע את חוסר העניין שלו כלפי מי הוא ממשיך להתעסק עם זה “.

“‘סימפ’ הוא סלנג לאדם (בדרך כלל לגבר) שנואש מתשומת הלב והחיבה של מישהו אחר (בדרך כלל אישה)”, אמר קונור האולט, בן 23, אסטרטג דיגיטלי של טרנר יחסי ציבור בניו יורק, ב מייל ל- CNN.

“תחשוב על האנרגיה של עיני כלבלב אבל בא לידי ביטוי בצורה רומנטית, אנושית,” אמר האולט. “הוא משמש בצורה מעליבה. למרות שבדרך כלל שובב, יש בהחלט נימות של גבריות רעילה מכיוון שהוא קשור להפגנת יותר מדי רגש”.

אמה מפלורידה, קארן מקלאנג, נתקלה לראשונה במילה בשיחות קבוצתיות עליהן היא עוקבת מקרוב עם בתה בת ה -11 ובנה בן ה -12.

“ראיתי את המילה וחיפשתי אותה במהירות”, אמר מקלונג, המתגורר בטמפה. “שאלתי את הילדים שלי מה הם חושבים שזה אומר ובני אמר, ‘בעצם אם היה לך 1,000 דולר ואתה יכול לעשות עם זה כל דבר, היית משתמש בו כדי למשוך את תשומת הלב של בחורה – אז כולם היו צוחקים עליך. . “

“חסמתי את האשכול,” אמר מקלונג.

למרות שאמרה שבנה לא נקרא פשט בחוט, מק’קלאנג אמרה שהיא “סקרן לראות איך זה משפיע על הבן שלי כי הוא מאוד אבירי מטבעו”.

LEAVE A COMMENT